DEJTE SE DOKUPY ZA 182 DNÍ SE STRAVOVACÍM & MOTIVAČNÍM DENÍKEM!
VYZKOUŠEJTE NAŠI PRAVOU LOW CARB ČOKOLÁDU!

Stravovací & motivační deník Hubnu jídlem

vás provede 182 dny k vašemu zdravějšímu a štíhlejšímu já!

Co vám zapisování do deníku po 182 dní přinese?

S naším stravovacím & motivačním deníkem se den za dnem projíte vaším zvoleným zdravým stylem stravování nebo lowcarb stravou (buď spolu s námi / nebo sami po nastudování pravidel) k vědomému tvoření kvalitních jídel & ozdravení organismu & vaší vnitřní mentální proměně.

Deník vás bude motivovat, dávat vám cenné rady, návody k pochopení zdravého přístupu k vašemu organismu & mysli a důležité ohlédnutí za vašimi úspěchy a selháními, díky nimž se posunete dál.

Ozdravíte tělo na základě pochopení správné výživy a hlavně díky reakcím tvého těla na danou stravu a naučíte se pracovat se svými pocity.

Vracejte se ke svým zápiskům a poučte se z chyb, motivujte se k lepším výsledkům a zdravějším chutím!

Zapisujte, zapisujte a zapisujte!

Chcete?

  • být zdravější?
  • zhubnout cm a kg?
  • mít stabilní energii po celý den?
  • dobře spát?
  • mít motivaci na sobě makat?
  • konečně se cítit dobře?
  • zapisovat si denně co si uvaříte, co jíte a pijete, jak jste sportovně aktivní, jak se cítíte a co vás motivuje nebo demotivuje?

A to vše jen za 449 Kč

Myslíte to pravdu vážně? Chcete zhubnout a udělat něco pro sebe? Objednejte HNED, protože „ZÍTRA“ je magické místo, kde končí většina dobrých úmyslů a předsevzetí. Neodkládejte to, víme, o čem mluvíme!

0
let zkušeností
0
+
spokojených klientů
0
+
tun ztraceného tuku
Dlouho jsem sledovala výsledky low carb stravy, ale bála jsem se začít sama. Přece jen je to úplně naopak, než nás od malička učili. Pak jsem objevila tenhle program. HURÁ! Vše šlo jako po másle, člověk nemá šanci udělat chybu. Během těch šesti týdnů se mi vše „zarylo“ pod kůži a nemám problém pokračovat sama.
Jana, 47 let9 kg, -12 cm v pase
Když jsem začala, manžel i děti se mi posmívali, že prý tohle nemůže být dieta a že naopak ztloustnu. Dcera se přidala už v třetí týdnu a manžel týden po ní. Z rodiny mám asi největší radost (z mých – 12 kg také!), protože dceři klesnul cukr a manželovi tlak. Děkujeme!
Hanka, 56 let12 kg, - 16 cm v pase
Na celém programu pro mě byla nejpřínosnější uzavřená komunita, kde se všichni podporují a vzájemně si pomáhají. Jsem moc ráda, že zůstáváme součástí i po skončení programu!
S díky Hana
Moc za vše díky. Naučili jsme se hodně-správně nakupovat, vařit, myslet v rámci pravidel tohoto stravování. Já určitě nekončím. Vím, že teprve teď vše začíná a můžu využít všeho nabídnutého. Takže nemyslím ani na těstoviny ani na luštěniny. Ty prostě do mého programu nepatří. Těším se na dny příští. Je mně dobře. Zatím neznám konkrétní výsledky měření a vážení, ale vnitřně se nepřehřívám, v pase nemusím nic nastavovat a na duchu je mi krásně.
Moc díky. Marcela
Kouknu tady, a najednou si uvědomuji, že mi budete chybět. Bylo to krásných šest týdnů, bylo s vámi i Lukášem fajn, něco jsem se naučila, něčím se potěšila a teď šupky dupky jdu na to sama.
Marie
Je pravda, že s programem jsme dostali nejen plno zajímavých receptu a kompletní harmonogram na tak dlouhou dobu. Ale za sebe musím říct, ze daleko větší cenu pro mě má celá tahle nová komunita. Řekneme si upřímně jak to v některých skupinách vypadá – lidé se neustále dohadují nad hloupostmi. Zde cítím skutečnou podporu. Je to skupina, u které cítím, že do ni skutečně patřím. A to je dle mého ta pravá přidána hodnota celého tohoto programu. Děkujeme!
Tomáš s maminkou

Taky to dokážete - jako naše klienta M.D.!

OBJEDNÁVKA