DEJTE SE DOKUPY ZA 182 DNÍ SE STRAVOVACÍM & MOTIVAČNÍM DENÍKEM!
VYZKOUŠEJTE NAŠI PRAVOU LOW CARB ČOKOLÁDU!

Kojíte vaši ratolest a chcete zhubnout s low carb?

 

Kojící organismus má trošku jiné nároky než běžný lidský organismus.

S naší pomocí to zvládnete bez chyb a negativních dopadů a vaše miminko bude krásně prospívat!

Objednejte si náš 6 týdenní kurz

Hubnu jídlem a získáte:

 • Jídleníček na každý den pro kojící ženy a spokojená miminka
  Odborně zpracovaný jídelníček speciálně pro kojící maminky pro snížení váhy a vyživení těla - > konec tápání a chybování.
 • Každý týden podrobný nákupní seznam
  Stačí vyrazit nakupovat!
 • Jídelníček na každý týden
  Odborně zpracovaný jídelníček pro snížení váhy a vyživení těla -> konec tápání a chybování!
 • Recepty v pdf na každý den
  Podrobně zpracované, se spoustou tipů -> vaše vlastní kuchařka, která vám navždy zůstane! Přes 100 receptů!
 • Naši průběžnou podporu a motivaci
  Nebudete v tom sami!
 • Našich 6 kroků ke zdraví
  Každý týden jeden – jak podpořit vaše zažívání i vašeho miminka, jak nastartovat metabolismus, jak zklidnit chronický zánět a další, vyzkoušené na stovkách klientů během našich detox a LC pobytů i v každodenní praxi na pražské klinice.
 • Nákupní tahák, Jak číst etikety
  A další vychytávky, ověřené dlouholetou praxí.
 • Uzavřenou skupinu na Facebooku
  Pro sdílení zkušeností a vzájemnou pomoc.

A to vše jen za 1.590 Kč  (38 Kč denně)

Myslíte to pravdu vážně? Chcete zhubnout a udělat něco pro sebe? Objednejte HNED, protože „ZÍTRA“ je magické místo, kde končí většina dobrých úmyslů a předsevzetí. Neodkládejte to, víme, o čem mluvíme!

0
let zkušeností
0
+
spokojených klientů
0
+
tun ztraceného tuku

Chcete individuální podporu a péči?

Vyberte si jednu z rozšířených variant. Získáte vše výše uvedené a k tomu navíc:

KOUČ
2.190 Kč
Za 6 týdnů

V rozšířené variantě KOUČ máte k dispozici naši koučku a psychoterapeutku Mirku Petrovou.


Na začátku programu vyplníte krátký dotazník. Mirka vám pak zavolá, pomůže vám uvědomit si, co je vaším cílem, co spouští vaše selhání, strachy a nejistotu, jak v takové chvíli reagovat.


Dostanete lehké úkoly, která vám zaberou asi 10 minut denně. Po dvou týdnech si zavoláte znovu a nasměrujete další kroky. V případě velké krize vám bude Mirka k dispozici na telefonu.

ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ
2.390 Kč
Za 6 týdnů

Ve variantě ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ vám bude k dispozici autor programu Lukáš Bulín.


Na začátku vyplníte dotazník s otázkami „od hlavy k patě“, vyfotíte svůj jazyk a obličej a v případě potřeby si vše upřesníte po telefonu.


Dostanete pak individuální doporučení, jak náš jídelníček upravit, co vynechat a naopak zařadit. Také vám doporučíme vhodné doplňky k užívání (dle čínské a funkční medicíny, naturopatie…) případně doplňující testy.

Hlídejte si své místo!
Do všech rozšířených variant můžeme v danou chvíli přijmout jen omezený počet nových klientů, abychom se vám mohli opravdu osobně a individuálně věnovat a být vám k dispozici.
Dlouho jsem sledovala výsledky low carb stravy, ale bála jsem se začít sama. Přece jen je to úplně naopak, než nás od malička učili. Pak jsem objevila tenhle program. HURÁ! Vše šlo jako po másle, člověk nemá šanci udělat chybu. Během těch šesti týdnů se mi vše „zarylo“ pod kůži a nemám problém pokračovat sama.
Jana, 47 let9 kg, -12 cm v pase
Když jsem začala, manžel i děti se mi posmívali, že prý tohle nemůže být dieta a že naopak ztloustnu. Dcera se přidala už v třetí týdnu a manžel týden po ní. Z rodiny mám asi největší radost (z mých – 12 kg také!), protože dceři klesnul cukr a manželovi tlak. Děkujeme!
Hanka, 56 let12 kg, - 16 cm v pase
Na celém programu pro mě byla nejpřínosnější uzavřená komunita, kde se všichni podporují a vzájemně si pomáhají. Jsem moc ráda, že zůstáváme součástí i po skončení programu!
S díky Hana
Moc za vše díky. Naučili jsme se hodně-správně nakupovat, vařit, myslet v rámci pravidel tohoto stravování. Já určitě nekončím. Vím, že teprve teď vše začíná a můžu využít všeho nabídnutého. Takže nemyslím ani na těstoviny ani na luštěniny. Ty prostě do mého programu nepatří. Těším se na dny příští. Je mně dobře. Zatím neznám konkrétní výsledky měření a vážení, ale vnitřně se nepřehřívám, v pase nemusím nic nastavovat a na duchu je mi krásně.
Moc díky. Marcela
Kouknu tady, a najednou si uvědomuji, že mi budete chybět. Bylo to krásných šest týdnů, bylo s vámi i Lukášem fajn, něco jsem se naučila, něčím se potěšila a teď šupky dupky jdu na to sama.
Marie
Je pravda, že s programem jsme dostali nejen plno zajímavých receptu a kompletní harmonogram na tak dlouhou dobu. Ale za sebe musím říct, ze daleko větší cenu pro mě má celá tahle nová komunita. Řekneme si upřímně jak to v některých skupinách vypadá – lidé se neustále dohadují nad hloupostmi. Zde cítím skutečnou podporu. Je to skupina, u které cítím, že do ni skutečně patřím. A to je dle mého ta pravá přidána hodnota celého tohoto programu. Děkujeme!
Tomáš s maminkou

Taky to dokážete, jako Iveta!

Co se stane po objednávce?

 • 1
  V den objednávky
  vám pošleme průvodce programem k prostudování, jeho shrnutí a časový plán k vytištění na ledničku a přístup do členské sekce webu a uzavřené skupiny na FB, případně dotazníky dle objednané varianty.
 • 2
  Následující den
  dostanete nákupní seznam a jídelníček na první týden.
 • 3
  Třetí den
  budete mít čas na první nákup a na prostudování receptů, zvážíte se a změříte, případně uděláte své fotky.
 • 4
  Čtvrtý den po objednávce
  ZAČNETE DOBŘE JÍST!