Dovedeme vás do cíle!

Patříte mezi celoživotní dietáře? Pokoušíte se zhubnout? Zápasíte s low carb stravováním, ale s výsledky jste stále na začátku? Bojíte se nevyváženého jídelníčku?

6týdenní online kurz

s osobní podporou

Slavíme 1. narozeniny a máme pro vás dárek! Začněte spolu s ostatními 2. října za akční narozeninovou cenu 990 Kč místo 1.590 Kč!

Společný začátek za ↓↓↓ (počet míst omezen!)

Naučíte se

0
let zkušeností
0
+
spokojených klientů
0
+
tun ztraceného tuku
Hlídejte si své místo!
Do všech rozšířených variant můžeme v danou chvíli přijmout jen omezený počet nových klientů, abychom se vám mohli opravdu osobně a individuálně věnovat a být vám k dispozici.

Máte strach, že to nedokážete?

V rozšířené variantě Kouč máte k dispozici naši koučku a psychoterapeutku Mirku Petrovou.

Číst více

Na začátku programu vyplníte krátký dotazník. Mirka vám pak zavolá, pomůže vám uvědomit si, co je vaším cílem, co spouští vaše selhání, strachy a nejistotu, jak v takové chvíli reagovat. Dostanete lehké úkoly, která vám zaberou asi 10 minut denně. Po dvou týdnech si zavoláte znovu a nasměrujete další kroky. V případě velké krize vám bude Mirka k dispozici na telefonu.

Jde vám primárně o zlepšení zdraví?

Ve variantě Zlepšení zdraví vám bude k dispozici autor programu Lukáš Bulín.

Číst více

Na začátku vyplníte dotazník s otázkami „od hlavy k patě“, vyfotíte svůj jazyk a obličej a v případě potřeby si vše upřesníte po telefonu. Dostanete pak individuální doporučení, jak náš jídelníček upravit, co vynechat a naopak zařadit. Také vám doporučíme vhodné doplňky k užívání (dle čínské a funkční medicíny, naturopatie…) případně doplňující testy.

Chcete vše najednou?

Máme pro vás zvýhodněný balíček Komplet, kombinující Kouče a Zlepšení zdraví!

Dlouho jsem sledovala výsledky low carb stravy, ale bála jsem se začít sama. Přece jen je to úplně naopak, než nás od malička učili. Pak jsem objevila tenhle program. HURÁ! Vše šlo jako po másle, člověk nemá šanci udělat chybu. Během těch šesti týdnů se mi vše „zarylo“ pod kůži a nemám problém pokračovat sama.

Jana, 47 let9 kg, -12 cm v pase

Když jsem začala, manžel i děti se mi posmívali, že prý tohle nemůže být dieta a že naopak ztloustnu. Dcera se přidala už v třetí týdnu a manžel týden po ní. Z rodiny mám asi největší radost (z mých – 12 kg také!), protože dceři klesnul cukr a manželovi tlak. Děkujeme!

Hanka, 56 let12 kg, - 16 cm v pase

Na celém programu pro mě byla nejpřínosnější uzavřená komunita, kde se všichni podporují a vzájemně si pomáhají. Jsem moc ráda, že zůstáváme součástí i po skončení programu!

S díky Hana

Moc za vše díky. Naučili jsme se hodně-správně nakupovat, vařit, myslet v rámci pravidel tohoto stravování. Já určitě nekončím. Vím, že teprve teď vše začíná a můžu využít všeho nabídnutého. Takže nemyslím ani na těstoviny ani na luštěniny. Ty prostě do mého programu nepatří. Těším se na dny příští. Je mně dobře. Zatím neznám konkrétní výsledky měření a vážení, ale vnitřně se nepřehřívám, v pase nemusím nic nastavovat a na duchu je mi krásně.

Moc díky. Marcela

Kouknu tady, a najednou si uvědomuji, že mi budete chybět. Bylo to krásných šest týdnů, bylo s vámi i Lukášem fajn, něco jsem se naučila, něčím se potěšila a teď šupky dupky jdu na to sama.

Marie

Je pravda, že s programem jsme dostali nejen plno zajímavých receptu a kompletní harmonogram na tak dlouhou dobu. Ale za sebe musím říct, ze daleko větší cenu pro mě má celá tahle nová komunita. Řekneme si upřímně jak to v některých skupinách vypadá – lidé se neustále dohadují nad hloupostmi. Zde cítím skutečnou podporu. Je to skupina, u které cítím, že do ni skutečně patřím. A to je dle mého ta pravá přidána hodnota celého tohoto programu. Děkujeme!

Tomáš s maminkou

Kolik kurz stojí

 • 1
  Základní kurz
  1.590 Kč
 • 2
  Kurz Kouč
  2.190 Kč
 • 3
  Kurz Zlepšení zdraví
  2.390 Kč
 • 4
  Kurz Komplet
  2.890 Kč

Taky to dokážete

Co se stane po objednávce?

Tyto informace jsou platné pro klasické objednávky. V případě narozeninové výzvy začínáme společně od 2. října.

 • 1
  V den objednávky
  vám pošleme průvodce programem k prostudování, jeho shrnutí a časový plán k vytištění na ledničku a přístup do členské sekce webu a uzavřené skupiny na FB, případně dotazníky dle objednané varianty.
 • 2
  Následující den
  dostanete nákupní seznam a jídelníček na první týden.
 • 3
  Třetí den
  budete mít čas na první nákup a na prostudování receptů, zvážíte se a změříte, případně uděláte své fotky.
 • 4
  Čtvrtý den po objednávce
  ZAČNETE DOBŘE JÍST!