DEJTE SE DOKUPY ZA 182 DNÍ SE STRAVOVACÍM & MOTIVAČNÍM DENÍKEM!
VYZKOUŠEJTE NAŠI PRAVOU LOW CARB ČOKOLÁDU!

VÝZVA S 1. TÝDNEM ZDARMA

Chcete ještě zhubnout do plavek? Máte poslední příležitost začít. Společně to dokážeme, pomocí vzájemné podpory a low carb promyšleného jídelníčku!

 

Začínáme 14. června a první týden máte ZDARMA!

CHCETE ZAČÍT S LOW CARB A NEVÍTE SI RADY?

Připojte se k naší VÝZVĚ S 1. TÝDNEM ZDARMA!

Přihlášky do 13. června do 22:00, startujeme 14. června, společně jíst začneme v sobotu 17. června.

Začněte s low carb pod naším odborným vedením a s podporou koučky a  ostatních! Bez zbytečných chyb a tápání!

Přihlášky uzavíráme za ↓↓↓ (počet míst omezen!)

Co výzva obnáší?

Šest týdnů podrobných nákupních seznamů, promyšleného jídelníčku, více než stovky receptů a spousty rad a tipů (vše co obsahuje náš low carb kurz).

PODPORA NAŠÍ KOUČKY A PSYCHOTERAPEUTKY V UZAVŘENÉ SKUPINĚ PRO VŠECHNY!

S naší pomocí a vzájemnou podporou ostatních účastníků!

 • 14. června 2023
  vám pošleme průvodce programem k prostudování, jeho shrnutí a také časový plán k vytištění na ledničku a přístup do členské sekce webu a uzavřené skupiny na FB
 • 15. června 2023
  dostanete nákupní seznam a jídelníček na první týden
 • 16. června 2023
  budete mít čas na první nákup a na prostudování receptů, zvážíte se a změříte, případně uděláte své fotky
 • A od soboty 7. června se na to společně vrhneme
  a SPOLEČNĚ ZAČNEME LÉPE JÍST A ŽÍT, sházet kila a připravovat se na letní sezónu

A to vše jen za 1492 ,-

Myslíte to pravdu vážně? Chcete zhubnout a udělat něco pro sebe? Objednejte HNED, protože „ZÍTRA“ je magické místo, kde končí většina dobrých úmyslů a předsevzetí. Neodkládejte to, víme, o čem mluvíme!

0
let zkušeností
0
+
spokojených klientů
0
+
tun ztraceného tuku

Chcete individuální podporu a péči?

Vyberte si jednu z rozšířených variant. Získáte vše výše uvedené a k tomu navíc:

KOUČ
2490 Kč
2192 ,-
Za 6 týdnů

V rozšířené variantě KOUČ máte k dispozici naši koučku a psychoterapeutku.


Na začátku programu vyplníte krátký dotazník. Mirka vám pak zavolá, pomůže vám uvědomit si, co je vaším cílem, co spouští vaše selhání, strachy a nejistotu, jak v takové chvíli reagovat.


Dostanete lehké úkoly, která vám zaberou asi 10 minut denně. Po dvou týdnech si zavoláte znovu a nasměrujete další kroky. V případě velké krize vám bude Mirka k dispozici na telefonu.

ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ
2590 Kč
2292 ,-
Za 6 týdnů

Ve variantě ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ vám bude k dispozici autor programu Lukáš Bulín.


Na začátku vyplníte dotazník s otázkami „od hlavy k patě“, vyfotíte svůj jazyk a obličej a v případě potřeby si vše upřesníte po telefonu.


Dostanete pak individuální doporučení, jak náš jídelníček upravit, co vynechat a naopak zařadit. Také vám doporučíme vhodné doplňky k užívání (dle čínské a funkční medicíny, naturopatie…) případně doplňující testy.

Rozšířené varianty nelze získat v rámci akce „1. týden zdarma“.

Moc za vše díky. Naučili jsme se hodně-správně nakupovat, vařit, myslet v rámci pravidel tohoto stravování. Já určitě nekončím. Vím, že teprve teď vše začíná a můžu využít všeho nabídnutého. Takže nemyslím ani na těstoviny ani na luštěniny. Ty prostě do mého programu nepatří. Těším se na dny příští. Je mně dobře. Zatím neznám konkrétní výsledky měření a vážení, ale vnitřně se nepřehřívám, v pase nemusím nic nastavovat a na duchu je mi krásně.
Moc díky. Marcela
Je pravda, že s programem jsme dostali nejen plno zajímavých receptu a kompletní harmonogram na tak dlouhou dobu. Ale za sebe musím říct, ze daleko větší cenu pro mě má celá tahle nová komunita. Řekneme si upřímně jak to v některých skupinách vypadá – lidé se neustále dohadují nad hloupostmi. Zde cítím skutečnou podporu. Je to skupina, u které cítím, že do ni skutečně patřím. A to je dle mého ta pravá přidána hodnota celého tohoto programu. Děkujeme!
Tomáš s maminkou
Když jsem začala, manžel i děti se mi posmívali, že prý tohle nemůže být dieta a že naopak ztloustnu. Dcera se přidala už v třetí týdnu a manžel týden po ní. Z rodiny mám asi největší radost (z mých – 12 kg také!), protože dceři klesnul cukr a manželovi tlak. Děkujeme!
Hanka, 56 let12 kg, - 16 cm v pase
Dlouho jsem sledovala výsledky low carb stravy, ale bála jsem se začít sama. Přece jen je to úplně naopak, než nás od malička učili. Pak jsem objevila tenhle program. HURÁ! Vše šlo jako po másle, člověk nemá šanci udělat chybu. Během těch šesti týdnů se mi vše „zarylo“ pod kůži a nemám problém pokračovat sama.
Jana, 47 let9 kg, -12 cm v pase
Na celém programu pro mě byla nejpřínosnější uzavřená komunita, kde se všichni podporují a vzájemně si pomáhají. Jsem moc ráda, že zůstáváme součástí i po skončení programu!
S díky Hana
Kouknu tady, a najednou si uvědomuji, že mi budete chybět. Bylo to krásných šest týdnů, bylo s vámi i Lukášem fajn, něco jsem se naučila, něčím se potěšila a teď šupky dupky jdu na to sama.
Marie

Taky to dokážete, jako Iveta!