DEJTE SE DOKUPY ZA 182 DNÍ SE STRAVOVACÍM & MOTIVAČNÍM DENÍKEM!
VYZKOUŠEJTE NAŠI PRAVOU LOW CARB ČOKOLÁDU!

Kdo jsme? Katka, těší mě!

Jmenuji se Kateřina Staňková, jsem psycholožka a certifikovaná health coachka (poradkyně v oblasti zdravého životního stylu a výživy). Mou velikou vášní a profesní specializací je psychosomatika a holistický přístup v léčbě různých fyzických a psychických obtíží. Ve své práci propojuji poradenství v oblasti nutrice, zdravého životního stylu a psychologie. Pomocí tohoto přístupu, kdy je cíleno a pracováno s psychickou a somatickou rovinou zároveň, lze dle mého názoru a zkušeností dosáhnout maximálního účinku v léčbě a současně v prevenci vzniku a rozvoje onemocnění.

Mojí další, velmi srdeční záležitostí, které se věnuji ve volném čase, je problematika naturopatie (bylinné léčby) a Ajurvédy – její filosofie a medicíny. V poslední době jsem se též začala zabývat a nejen do své praxe, ale i osobního života zapojovat Ajurvédské a Biodynamické masáže, které opět pracují s člověkem jako s celkem, cílí na jeho psychosomatické aspekty a mají terapeutický efekt.

Proč jsem se stala součástí týmu projektu Hubnu Jídlem jako psychologická a koučovací podpora?

Do projektu jsem se přidala, jelikož znám Lukáše Bulína, který je můj kolega na klinice Celostní terapie a sportu a za mne je to opravdu velký odborník v oblasti zdraví. Koncept kombinace nutričního poradenství Moniky a celostního vhledu Lukáše spolu s kombinací psychologické podpory mne velmi zaujal, jelikož je v souladu s mým profesním přístupem a je velmi komplexní – takový, jak má dle mého přístup v oblasti péče o zdraví a hubnutí být.

Celý program jsem navíc měla šanci nejdříve projít z pohledu klienta, nežli jsem se rozhodla do něj připojit do týmu jako psychologická a koučovací podpora. Program je dle mého názoru velmi příjemně koncipovaný – už jen pravidelná komunikace prostřednictvím emailů s jistou dávkou emoční podpory a emaptie, kterou vás celý program provází je k nezaplacení. Monika a Lukáš dávají důležité tipy k jednotlivým fázím programu – a to ať už k fyzické, tak psychické pohodě. Nutriční plány jsou pak velmi ekonomické a racionální. Líbila se mi i společná komunita hubnoucích klientů, do které vás tento program zařadí a kde můžete komunikovat mezi sebou a s odborníky. Tento program bych doporučila i svým blízkým.

Moje práce v projektu:

Co se týká mé práce – jak již bylo zmíněno, budu se věnovat psychické stránce projektu Hubnu jídlem. S klienty, kteří se rozhodnou využít program KOUČ nebo s kompletními službami KOMPLET, v nichž mohou spolupracovat i se mnou, se budeme věnovat motivaci, překážkám v hubnutí a možnosti jejich nápravy. V neposlední řadě i psychické podpoře během těchto náročných změn.

Budu se na vás těšit:)

Katka

Komentáře