Připojte se k nové  výzvě! 

Jaké potraviny mohu při Low-carb jíst?

Mnozí z vás tápou, jaké potraviny jsou low -carb a jaké ne. Není divu, na dnešním trhu je mnoho informací (mnohdy matoucích) a produktů, které hlásí, jak jsou low-carb nebo dokonce paleo – a po přečetní etiket je nám jasné, že tomu tak není.

V základu si kupujte co nejvíce čerstvých, kvalitních surovin – tepelně neupravených, nezpracovaných. Pro snadnou orientaci si vytiskněte nebo stáhněte do mobilu tento seznam LC potravin, budete mít jasno hned:)

——————————————————————————-
Nezvládli jste sami zhubnout a změnit jídleníček? 

Chcete začít s low carb a bojíte se chyb?

Zkuste to s námi s naším LC kurzem!

6 týdnů – jídelníčky a recepty – nákupní seznamy – podpora ostatních

——————————————————————————-

Níže máte přiloženou i pyramidu @hubnujidlem, která obsahuje také veškeré povolené LC potraviny, kombinace těchto dvou nápověd by vám měla být zdatným pomocníkem při rozhodování a nákupech.

Monika & Lukáš

Komentáře
  • Stáhněte si zdarma průvodce low carb programem HUBNU JÍDLEM

    Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode nás, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Zásady zpracovávání osobních údajů Hubnu jídlem
  • Rubriky
  • Nejčtenější