DEJTE SE DOKUPY ZA 182 DNÍ SE STRAVOVACÍM & MOTIVAČNÍM DENÍKEM!
VYZKOUŠEJTE NAŠI PRAVOU LOW CARB ČOKOLÁDU!

Sdílení příběhu klientky M.D. – děkujeme!

Je moc pěkné a hlavně pro nás důležité dostávat zpětnou vazbu od vás, našich klientů.

Je to pro nás zrcadlem, jak se vám v kurzu daří, zda jste spokojeni, zda máte jakékoli poznatky k vylepšení, co vám nejvíce pomohlo a v jaké oblasti apod.

V poslední době nás moc potěšila naše klientka M.D. (prošla celým dvouměsíčním kurzem podzim roku 2023), která s námi sdílela zcela upřímně a bez okolků své pocity, zdravotní stav, přístup rodiny (má 3 malé děti), jak to zvládala a co při i po absolvování kurzu zažívala.

Víme, že s lowcarb pokračuje dál a daří se jí velmi dobře, za což jsme moc rádi a držíme jí palce do dalších měsíců a let – to je totiž cílem našeho kurzu. Naučit klienty zdravému přístupu ke stravování, chceme aby sami na sobě vyzkoušeli, že existuje dlouhodobě udržitelný styl stravování, který má zcela zásadní vliv na zdraví – k prevenci nemoci, její eliminaci nebo podpoře léčby & že s pomocí opravdového jídla dokáží opravdu efektivně redukovat nadbytečné kg a cm.

M.D., děkujeme za souhlas s uveřejněním jak vašich slov tak fotografií – budou jistě motivací pro ostatní!

(Z důvodu zachování soukromí si klientka přála neuveřejňovat obličej, což naprosto chápeme a respektujeme.)

„Od dětství jsem měla asi jen v hlavě problém, že nejsem hubená, že jsem taková akorát. V dospělosti to nějak pokračovalo a byla období hubnutí, nabíraní, deléne stravy, …

Před pár lety jsem kvůli zdravotním problémům začala lépe jíst, bylo to podobné stravování jako lowcarb, ale po nějakém čase jsem neměla inspiraci – co se tyká jídelníčků, měla jsem pocit, že jím pořad to samé a nějak pozvolně jsem od toho opustila a vrátila se do starých kolejí = jím všechno. I když s odstupem času můj žaludek reagoval na určitá jídla, která jsem začala vynechávat, víceméně jsem jedla všechno. Stále jsem sledovala na FB stránky Hubnu jídlem a četla vliv na zdraví… A jednou jsem si řekla dost, jdu do toho. Největší inspirace byl vliv na zdraví, a hlavně jídelníčky s recepty.

Když jsem viděla jídelníček na 1. týden, jsem si myslela, že to asi nevydržím, jíst jen 3x denně, že budu muset dodávat nějaké oříšky nebo vývar…

K mému překvapení jsem mezi jídly vůbec neměla hlad. Vaření mě baví a recepty jsou super. Mezitím nastala cukrová chřipka, bolelo mě břicho, ve střevech se něco dělo, ale po pár dnech to nějak pršelo a já jela dal… A výsledek?

Cítím se úplně skvěle, nejsem vůbec nafouknutá, upravilo se mi vyprazdňovaní, se kterým jsem měla celý život problémy a co je důležité, není tvrdé jako kámen a chodím pravidelně. A samozřejmě jsem dala dolu kila… a tuk. Nemám podbradek, vytvarovala se mi postava, celkově jsem zhubla a je to vidět na oblečení.

A samozřejmě reakce okolí – to mě moc těší, když slyším, jak vypadám dobře, jaký jsem borec, že se toho držím… a to mam skoro 44 let a 3 děti. Vidím, že to jde a nemusím se do ničeho nutit, prostě je to teď můj styl života a jsem šťastná. Když si dám něco zakázaného, nehrotím to a nenervuju se – to je prostě dost v hlavě, protože vím, že hned zase najedu na moje zdravé jídlo. Potom sice cítím, že už to i moje tělo odmítá a reaguje na nezdravé jídlo a to mi je potvrzením, že to vlastně ani nepotřebuji, že jsou alternativy ke sladkému… A hlavně, vůbec necvičím… hubnu jen tak… Chci začít, aby mi kůže nevisela a aby se svaly zase zpevnily, ale to je jen třešnička na dortu. Jinak moje děti mi jedí má jídla a říkají, že jsou lepší než ta předtím… vede kuře na kari a květáková rýže 🙂 Palačinky mi nejmladší dcera ujídala z talíře, musela jsem pak dodělat jednu dávku navíc 🙂

Prostě co napsat na závěr, doporučuji všem, zkuste si to a uvidíte, že se naučíte lepší organizaci v životě a ve vaření, najdete si sami vaše varianty receptu, najedete na tento životní styl a opravdu už vás ani nebude lákat starý…

Jde o pocit, jak se cítíte, a to je pro mě důležité.

Dekuji!“

Komentáře