Pepa jede dál!

Pepa začal před dvěma měsíci a dnes nám poslal své výsledky po sedmi týdnech. Šest týdnů našeho kurzu, nyní se již stravuje sám, podle pravidel, která se naučil v praxi.

A jak dopadl?


Shodil 13,5 kg váhy a 20 cm v pase.

Co Pepa říká?
Můj program je v cíli. Cítím vděčnost za zkušenost kterou jsem díky programu prožil. Prožívám teď to, co jsem nikdy nezažil. Když jsem frčel na sacharidech, byl jsem jako osel co běží za mrkvičkou. Vždycky mě cukr dal kousek ukousnout a zase mou mysl posunul tam, kde me chtěl mít: ŽER! Ještě a znova!Potom výčitky, že jsem se zase prežral a tak stále dokola.Teď jsem svobodný, o životě již nerozhoduje cukr, ale moje tělo. To říká, kdy má hlad a co potřebuje. A já ho slyším a naslouchám.Stále tuto zkušenost integruji do života. Vice jak 30 let „zlozvyků“ nezmizí mávnutím kouzelného proutku.  Ale již si je plně uvědomuji a pracuji s nimi. Zmizela nutkavá potřeba jíst, něčím se dorazit…Celý den jsem plný energie, klesnul krevní tlak, dobře spím, o mnoho lépe dávám své povinnosti. Přestal jsem věci odkládat na Až….


Díky…


V programu i skupině zůstávám a jedu dál…Pošlu v budoucnu opět nějaký report.
Ps: váháš? Tak mě klidně napiš,  rád se s tebou podělím o svou osobní zkušenost.  Pepa
krabak.j@seznam.cz

Komentáře
  • Stáhněte si zdarma průvodce low carb programem HUBNU JÍDLEM

    Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode nás, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Zásady zpracovávání osobních údajů Hubnu jídlem
  • Rubriky
  • Nejčtenější