Sledujte Pepu! Týden 3

Ahoj všem,  začínám 4 týden v programu. Změny které vidíte z venku jsou malé, oproti změnám,  které cítím uvnitř. Už úplně zmizely výkyvy nálad, mrzutost. Cítím se plný energie. Celý život jsem byl sportovní „analfabet“. Teď mám chuť se hýbat. Přirozeně, prostě to tělo chce, tak mu to dopřávám.
Úsměv se mě ze rtů takřka neztrácí a mozek mě funguje s neuvěřitelnou jasností.

Ještě před pár týdny jsem o tomto stylu stravování neměl ani ponětí, ale vše se učím za pochodu z nákupních seznamů, jídleníčků a receptů, které dostávám na každý den. A je to pecka! Věřím, že se z původního plánu na dietu stane můj nový životní styl.

 

A  co čísla?

váha: 121,3 kg   – 6,2 kg
Krk:  46 cm.  – 2 cm
Prsa: 124 cm  – 3cm
břicho:  118 cm – 13 cm
zadek:  119 cm   – 4 cm
stehno:  70 cm   – 3 cm
lýtko:  49 cm   – 1 cm
biceps: 35 cm  +2 cm!

Komentáře
  • Stáhněte si zdarma průvodce low carb programem HUBNU JÍDLEM

    Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode nás, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Zásady zpracovávání osobních údajů Hubnu jídlem
  • Rubriky
  • Nejčtenější