Sledujte Pepu! Týden 6

Kurz Hubnu jídlem je pro mě v cílové rovince.

Užívám si 6. jídelníček a opravdu dobrá jídla.


Samozřejmě se našli jídla, která mě k srdci a chuti nepřirostla, ale program je tak nádherně poskládán, že jsem je prostě vyměnil za jiné z jídelníčku.
Program Hubnu jídlem mě totiž naučil ještě více přemýšlet co kupuji, co vařím, co JAK a KDY jím.


Díky němu jsem pochopil zásady LC, uvědomil jsem si, že to není o tabulkách, váhách a kaloriích. Ale o JÍDLE a mém přístupu k němu 🙂 
Uvnitř mě došlo u úplnému přeprogramování přístupu k jídlu a mému stravování. Stravovací návyky jsou mi nyní přirozené. Vše se děje již bez mého „dohledu“! Slyším tělo, rozumím jeho potřebám a ty s radostí poslouchám.


Nebylo to jednoduché, první dva týdny to bylo fakt hustý. V tu dobu mě sílu to zvládnout dodávala uzavřená skupina „spolubojovníků“. Sdílení a vzájemná motivace na společné cestě, je a bylo to jedna z nejcennějších věcí v tomto programu.


Příští týden by měl být můj report poslední, ale já to tak necítím!
ANO, chci zůstat součástí a jdu DÁL.

Pepa

A co čísla?

váha 127,5 -> 116 – 11,5 kg
krk 48 -> 44  – 4 cm
prsa 127 -> 120   – 7 cm
břicho 131 -> 112   – 19 cm
zadek 119 -> 110 – 9 cm
stehna 70 -> 65 – 5 cm
lýtko 49 -> 46   – 3 cm
biceps 35 -> 38 + 3 cm

Komentáře
  • Stáhněte si zdarma průvodce low carb programem HUBNU JÍDLEM

    Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a budeme je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode nás, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Zásady zpracovávání osobních údajů Hubnu jídlem
  • Rubriky
  • Nejčtenější